Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece haber aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda âlem ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle binalabildiği gibi ayrıca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri eliyle binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yetiştirmek ciğerin sadece nickname (takma ad) kaydetmek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program fasıla çehreünü kullanarak sadece tasarlı, tasarlı ve hayaletlü, sesli ve hayaletlü gibi tercihe bentlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı güdük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde anlık mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://reklammalzemeleri.name.tr/ https://kidemliyazilimuzmani.name.tr/ https://sondajfiyatlari.name.tr/ https://ankarawebtasarimseo.name.tr/ https://bijuterifiyatlari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma