Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Iyi maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye esasladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ekincilik kolünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile alay malay vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile dinamik ve meşakkatlilü sima kaynağına ehil olan Üçesasak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak valör sağlayıcı Üçesasak Ekincilik; konsantre Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Baki ilerleme ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem yurt içre hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin orantılı ve stabil bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve düz bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan lüks semere ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan verimkâr bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan verimkâr özetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da meydanda bir trap haksına dökmek karınin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden üstlenmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabil alanlara dökmek karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkonutirilebilir ve biriyi ataşmanla da enliletilebilir. Ana bileşenler umumiyetle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran nispetle düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği vakit hayvanın mazotü ve etinden randıman tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri sessiz seferde alabilir ve elan yavuz beslenebilir. Yem karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan yavuz beslenmesine böylece elan lüks randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yem Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gönç ve verimkâr bir zirai üretim karınin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı karınin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yavuz durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın ulamasıyla alay malay
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://reklammalzemeleri.name.tr/ https://kidemliyazilimuzmani.name.tr/ https://sondajfiyatlari.name.tr/ https://ankarawebtasarimseo.name.tr/ https://bijuterifiyatlari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma